-

Ayşe Tütüncü Dörtlüsü

October 25-21:30 PM - October 26-00:30 AM The Badau İstanbul
Ayşe Tütüncü Dörtlüsü
Rezervasyon: 0532 306 43 34 Ayşe Tütüncü Dörtlüsü Ayşe Tütüncü (p), Sinan Altıparmak (g), Enver Muhamedi (b), Berkan Tilavel (d) Ses bireşiminde hem piyano, hem de elektrogitarı barındıran grup, repertuarında ağırlıkla Ayşe Tütüncü nün bestelerine ve aynı zamanda grup üyeleri Sinan Altıparmak ve Enver Muhamedi nin parçalarına yer veriyor. Piyanoda Ayşe Tütüncü, elektrogitarda Sinan Altıparmak, kontrbasta Enver Muhamedi ve davulda Berkan Tilavel’den oluşan grup, Michel Petrucciani, Marcel Khalife ve Hindemith gibi bestecilerden de parça yorumlayacak. --- Rezervation: +90 532 306 43 34 Ayşe Tütüncü Quartet Ayşe Tütüncü (p), Sinan Altıparmak (g), Enver Muhamedi (b), Berkan Tilavel (d) The group, containing both piano and electro guitar, plays mostly of Ayşe Tütüncü’s compositions along with some other compositions of Sinan Altıparmak and Enver Muhamedi. The group, formed with Ayşe Tütüncü on the piano, Sinan Altıparmak on the electro guitar, Enver Muhamedi on the bass and Berkan Tilavel on the drums, will also play their own interpretation of some other composers’ songs such as Michel Petrucciani, Marcel Khalife and Hindemith
  • Artists
  • Gallery
  • Comments

Ayşe, hem çok küçükten piyanoyu ve müziği öğrenmeye başladığı konservatuar yıllarındaki gibi "müziği yazmayı", hem de konservatuar dışı yollardan öğrendiği gibi "doğaçlama çalmayı" seviyor.

Enver Muhamedi

Enver Muhamedi

Contrabass

He is from Mitrovica, city which now is divided but on earliest times known as the place where rock and jazz music cultivated as well.

Details

Start:
October 25-21:30 PM
End:
October 26-00:30 AM
Event Category:
Event Tags:

Related Events